+48 884 362 171

ArkaTrans - specjaliści od przeprowadzek na trasie Polska - Niemcy

Skupiamy się na świadczeniu usług przeprowadzkowych dla instytucji, firm a także osób prywatnych na terenie większości krajów Unii Europejskiej. Nasza ekipa zawsze składa się z conajmniej dwóch mężczyzn którzy kompleksowo zdemontują wyznaczone mienie, opakują w materiały zabezpieczające typu karton, worki, gąbki, folia stretch lub bąbelkowa, pianki, taśmy itp. a następnie umieszczą materiał na samochodzie przeprowadzkowym. Dodatkowe zabezpieczenie dla Państwa rzeczy stanowią pasy w które wyposażone są nasze auta, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko przemieszczania się przedmiotów podczas transportu do lokalizacji docelowej.


Posiadmy wykupioną licencję OC dzięki której dodatkowo gwarantujemy ubezpieczenie na czas przeprowadzki. Bierzmy pełną odpowiedzialność za powierzone nam mienie o czym świadczą podpisywane protokoły wydania (przy załadunku) oraz protokoły odbioru (przy rozlokowywaniu przedmiotów).


Na naszym wyposażeniu znajduje się także specjalistyczny sprzęt wspomagający proces załadunku wielkogabarytowych przedmiotów lub takich których waga wymaga jego użycia. Dzięki niemu jesteśmy w stanie sprawnie przewozić ciężkie przedmioty często odrzucane przez inne firmy transportowe.

 

Aby lepiej dopasować się do Państwa potrzeb istnieje także możliwość wybrania opcji przeprowadzki mniej kompleksowej gdzie klient ma możliwość samodzielnego opakowania własnych przemiotów. Jest to propozycja dla klientów szukających tylko środka transportu. Warto zwrócić uwagę iż w takiej sytuacji dostarczymy zupełnie za darmo materiały zabezpieczające.

 

Wymienione warianty dla potrzeb klienta jesteśmy w stanie modyfikować bez przeszkód. Zachęcamy Państwa do kontaktu z jednym z naszych konsultantów do spraw przeprowadzki międzynarodowej, który swoją więdzą i doświadczeniem wspomoże wybór odpowiedniego samochodu, sposób transportu danej rzeczy, liczbę pracowników i inne ważne parametry.

 

Po ustaleniu warunków usługi konsultant prześle Państwu rozplanowanie przeprowadzki od strony logistycznej co pozwoli na zaplanowanie rozkładu prac tak aby nie naruszać rytmu dnia i nocy.

 

 

 

Sprawdź co zawiera nasza usługa przeprowadzki Polska - Niemcy

  • materiały zabezpieczające mienie w cenie przeprowadzki
  • terminowe wykonanie usługi 
  • pomoc w rozplanowaniu przeprowadzki od strony logistycznej
  • pełne ubezpieczenie OC - gwarancja i odpowiedzialność za powierzone przedmioty
  • dobór odpowiedniego samochodu do zaplanowanego transportu
  • profesjonalny sprzęt załadunkowy do przemiotów wielkogabarytowych

    projekt i realizacja: strony internetowe NET-atak.pl